<oembed><version>1.0</version><provider_name>DurmaPress</provider_name><provider_url>https://www.durmapress.com/es</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.durmapress.com/es/author/admin/</author_url><title>MB8-250T/6000 CNC Press Brake -Controller : DA66T Delem</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="BnJB70fRTE"&gt;&lt;a href="https://www.durmapress.com/es/mb8-250t-6000-cnc-press-brake/"&gt;Plegadora CNC MB8-250T/6000 -Controlador : DA66T Delem&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.durmapress.com/es/mb8-250t-6000-cnc-press-brake/embed/#?secret=BnJB70fRTE" width="600" height="338" title="&#xAB;MB8-250T/6000 CNC Press Brake  -Controller : DA66T Delem&#xBB; &#x2014; DurmaPress" data-secret="BnJB70fRTE" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;