<oembed><version>1.0</version><provider_name>DurmaPress</provider_name><provider_url>https://www.durmapress.com/es</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.durmapress.com/es/author/admin/</author_url><title>WC67Y-400T6000 hydraulic plate bending machine Structure of the whole machine</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="nxjU2FA6Mq"&gt;&lt;a href="https://www.durmapress.com/es/wc67y-400t6000-hydraulic-plate-bending-machine/"&gt;WC67Y-400T6000 hydraulic plate bending machine Structure of the whole machine&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.durmapress.com/es/wc67y-400t6000-hydraulic-plate-bending-machine/embed/#?secret=nxjU2FA6Mq" width="600" height="338" title="&#xAB;WC67Y-400T6000 hydraulic plate bending machine Structure of the whole machine&#xBB; &#x2014; DurmaPress" data-secret="nxjU2FA6Mq" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;