<oembed><version>1.0</version><provider_name>DurmaPress</provider_name><provider_url>https://www.durmapress.com/pt</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.durmapress.com/pt/author/admin/</author_url><title>WC67Y-400T6000 hydraulic plate bending machine Structure of the whole machine</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="YZEl6NuAab"&gt;&lt;a href="https://www.durmapress.com/pt/wc67y-400t6000-hydraulic-plate-bending-machine/"&gt;M&#xE1;quina hidr&#xE1;ulica para dobrar chapas WC67Y-400T6000 Estrutura de toda a m&#xE1;quina&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.durmapress.com/pt/wc67y-400t6000-hydraulic-plate-bending-machine/embed/#?secret=YZEl6NuAab" width="600" height="338" title="&#x201C;WC67Y-400T6000 hydraulic plate bending machine Structure of the whole machine&#x201D; &#x2014; DurmaPress" data-secret="YZEl6NuAab" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;